Zaproszenie na IV Krajoznawczy Rajd Motocyklowy – GALICJA – 2017

W dniach 01-04 czerwca 2017r. w Wysowej-Zdrój, odbędzie się IV Krajoznawczy Rajd Motocyklowy – Galicja 2017, organizowany przez Riders Of IPA Tarnów. Trasa Rajdu przebiegać będzie urokliwymi drogami Beskidu Niskiego i będzie miała na celu m.in. ukazanie tego jakże pięknego zakątka naszego kraju. Szczegóły poniżej.

ZAPROSZENIE

NA RAJD MOTOCYKLOWY

W imieniu Organizatorów :

mam honor i zaszczyt

Z A P R O S I Ć

MOTOCYKLISTÓW

członków MIĘDZYNARODOWEGO STOWARZYSZENIA POLICJI Sekcja Polska

do udziału w :

IV KRAJOZNAWCZYM RAJDZIE MOTOCYKLOWYM – GALICJA- 2017

który odbędzie się w dniach 01-04 czerwca 2017r.

Trasa Rajdu przebiegać będzie urokliwymi drogami Beskidu Niskiego i będzie miała na celu m.in. ukazanie tego jakże pięknego zakątka naszego kraju.

Bazą noclegowo-wypadową będzie OŚRODEK WCZASÓW RODZINNYCH „ZACISZE”

w miejscowości WYSOWA-ZDRÓJwojewództwo małopolskie, powiat gorlicki , gm. Uście Gorlickie.

http://zaciszewysowa.pl/

W czasie Rajdu, przewidziane są dwie alternatywne trasy

– jedna o długości ok. 120km

– druga o długości ok. 1oo km

Postoje w miejscach widokowych oraz miejscach w szczególny sposób ukazujących urok , magię i piękno tego regionu.

Wybór będzie należał do osoby zainteresowanej wyjazdem.

Szczegóły dot. zakwaterowania :

Ośrodek Wczasów Rodzinnych „ ZACISZE „

przeznacza w tym czasie do naszej dyspozycji łącznie 450 miejsc noclegowych w domkach campingowych jednopokojowych, dwupokojowych oraz dwurodzinnych wolnostojących 2-3-4 i 5- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz domki LUX oraz budynki murowane „GAJÓWKA „ i „ LEŚNICZÓWKA „ – oba budynki w odległości 150m od centrum Ośrodka.

Ośrodek oddaje do naszej dyspozycji :

-4 zadaszone wiaty ogniskowe , każda z nich może pomieścić do 60 osób , 4 zadaszone altany z miejscami siedzącymi na ok. 400 osób , kawiarnię oraz stołówkę mogąca pomieścić jednorazowo 250 osób.

– parking monitorowany dla samochodów osobowych i motocykli – STRZEŻONY PRZEZ LICENCJONOWANĄ FIRMĘ OCHRONIARSKA przez 24 godziny na dobę.

A teraz meritum sprawy : koszty

Całkowity koszt pobytu wynosi 240 zł od osoby na co składają się :

– trzy noclegi

-trzy śniadanie

– trzy obiadokolacje

Ilość miejsc noclegowych jest na tyle wystarczająca, że Organizator nie przewiduje kwaterunku osób pod namiotami.

WAŻNE !!!

W związku z tym, że właściciel Ośrodka życzy sobie do 15 marca 2017r. zaliczkę w wysokości 140 zł od osoby , Organizatorzy podjęli jedynie słuszną decyzję, że w tym roku nie będzie wpłat w II ratach

z dwóch powodów :

  1. Zaliczka przekracza w zdecydowany sposób II ratę

  1. Mając doświadczenie z poprzednich trzech Rajdów dokonywanie wpłat w dwóch ratach czyni niesamowite zamieszanie i sprawia kłopot przyjmującemu wpłaty.

Dlatego też Organizatorzy uprzejmie PROSZĄ o dokonanie całości wpłaty od osoby w wysokości 240zł do dnia 15 marca jako termin OSTATECZNY na podane poniżej konto :

50 1020 5558 1111 1785 0520 0078

jest to moje osobiste konto a ja nazywam się … Stanisław Dyngosz

z dopiskiem „ RAJD – GALICJA ”

podając nazwisko, imię lub nazwę Klubu oraz ilość osób biorących udział w Rajdzie.

Po wpłacie pieniążków każdy z Panów Prezydentów, Prezesów, Dyrektorów i osób nie zrzeszonych otrzyma listę z przydziałem miejsc noclegowych w poszczególnych domkach campingowych.

Uprasza się aby każda grupa przesłała wykaz imienny uczestników to uprości mi rejestrację w Ośrodku z wyszczególnieniem osób, które z różnych względów życzyły by sobie mieszkać w pokojach 2-osobowych ale proszę tę kwestię rozważyć bardzo poważnie gdyż Ośrodek nie posiada tylko miejsc noclegowych z samymi pokojami 2-osobowymi.

I jeszcze jedna kwestia do dyspozycji jest 10 domków szumnie nazwanych LUX – parter – wersalka – / miejsce do relaksu, refleksji , spotkań z Przyjaciółmi /piętro 3 oddzielne łóżka – niestety koszt za cały pobyt od osoby to 300zł – jeżeli jest ktoś chętny proszę o osobisty kontakt ze mną.

WAŻNE !

W PRZYPADKU REZYGNACJI Z UDZIAŁU KWOTA 140 zł traktowana jako zaliczka nie zostanie zwrócona – ale jeżeli z różnych powodów ktoś z Państwa niestety nie będzie mógł uczestniczyć w Rajdzie proszę w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem Rajdu poinformować mnie o tym fakcie a ja niezwłocznie odeślę na podane przez Państwa konta kwotę 100zł od osoby.

Wszelkich dodatkowych informacji możecie Państwo otrzymać dzwoniąc pod nr :

692 838 994 – stanley

lub drogą mailową

stanley0601@o2.pl.

Rajd ma formułę „ ZAMKNIĘTY ”

Ramowy program Rajdu / może ulec zmianie / :

– czwartek / 01 czerwca / – przyjmowanie uczestników Rajdu od godz. 14.00 – rejestracja, przydział pokoi – ok. godz. 19.oo obiadokolacja

ok. 21.00 oficjalne otwarcie Rajdu oraz przywitanie uczestników, wręczenie okolicznościowych gadżetów – nocne Polaków rozmowy.

– piątek / 02 czerwca/ – godzina 10.00 wyjazd grup na trasy Rajdu / 10-12 osób w grupie / w odstępach nie mniejszych niż co 15 minut, każdą grupę poprowadzi osoba znająca trasę i ona też będzie odpowiadać za bezpieczeństwo osób w grupie.

Dla „zmęczonych „ przewidziana wycieczka autokarowa wraz z Przewodnikiem KRYNICKIM SZLAKIEM CERKWI ŁEMKOWSKICH na koszt Organizatorów.

– sobota / 03 czerwca/ sytuacja taka sama jak w piątek z tym, że grupy zamienią się trasami z tym jedynym wyjątkiem , że … wycieczki autokarowej NIE BĘDZIE.

– niedziela / 04 czerwca/ po śniadaniu – uroczyste zakończenie Rajdu – życząc sobie szerokiej i spokojnej drogi wyjeżdżamy do swoich miejsc zamieszkania mówiąc :

do zobaczenia za rok w 2018r. na V JUBILEUSZOWYM RAJDZIE – gdzie ? oto jest pytanie … !

W sprawie rezerwacji noclegów proszę kontaktować się li tylko z Komandorem Rajdu.

KOMANDOR RAJDU

stanley –