Podsumowanie zbiórki krwi

13 i 14 marca br. odbyła się akcja honorowego oddawania krwi zorganizowana przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji – IPA Limanowa oraz Komendę Powiatową Policji w Limanowej.

Tym razem zbiórkę krwi przeprowadzono w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Limanowej. Oprócz funkcjonariuszy, osób cywilnych i sympatyków IPA naszą akcje wsparli również uczniowie z klas mundurowych z Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku. Wszyscy którzy wsparli tą szlachetną inicjatywę dostali kubki z logo Policji oraz IPA Limanowa.

W akcji wzięły udział 33 osoby i zebrano łącznie 14 850 ml krwi. 

Krew za pośrednictwem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie – Oddział Terenowy w Limanowej, trafi do potrzebujących.

Wszystkim, którzy bezinteresownie podzielili się swoją krwią dziękujemy i jednocześnie zapraszamy do udziału w akcji „100 litrów krwi na 100-lecie Policji”, która trwa do końca lipca br. W przypadkach oddawania krwi indywidualnie przy rejestracji, należy poinformować, że krew oddaje się na akcję „100 litrów krwi na 100-lecie Policji”.

Na kolejną zbiórkę zapraszamy 26 i 27 czerwca br

.